100%

DYSKRECJA

100%

BEZPIECZEŃSTWO

97%

SKUTECZNOŚĆ

SOLCO Group  z siedzibą w Poole została utworzona w celu świadczenia najwyższej jakości usług  doradztwa prawnego na terenie UK , biznesowego  oraz branży nowoczesnych technologii  dla firm.

Naszym celem jest zapewnienie Polakom w UK chcącym działać i inwestować w Polsce i Europie, oraz polskim przedsiębiorcom chcącym wejść na rynek Zjednoczonego Królestwa komfortu i bezpieczeństwa poprzez rzetelne i profesjonalne świadczenie pomocy biznesowej, inwestycyjnej i prawnej. SOLCO posiada doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowego biznesu w wielu branżach w całej  Europie.

Doradzamy i pomagamy w utrzymaniu Państwa bezpieczeństwa. Zapobiegamy podpisywaniu niekorzystnych umów. Rozmawiamy, pytamy, uzgadniamy dbając o interes przedsiębiorcy. Doskonale rozumiemy, że firma musi przynosić zyski, dlatego wypracowujemy korzystne kompromisy.

Bogate doświadczenie Kancelarii w obsłudze klientów instytucjonalnych charakteryzuje się bardzo praktycznym i biznesowym podejściem oraz zrozumieniem potrzeby zapewnienia profesjonalnej pomocy biznesowej. Staramy się aby nasze usługi spełniały wszystkie oczekiwania Klientów i pomagały im w bezpiecznym i skutecznym prowadzeniu spraw prywatnych w burzliwych czasach specyficznego otoczenia biznesowego, administracyjnego i prawnego.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność świadczonych przez nas usług. Potrafimy zrozumieć potrzeby naszych Klientów oraz zaproponować im najlepsze, skuteczne i kompleksowe rozwiązania.

Solco świadczy zarówno stałą obsługę nieruchomości, doradztwo i obsługę określonych projektów czy transakcji o charakterze jednorazowym.

 

Gotowce inwestycyjne

                                               SOLCO GROUP LTD

                                     Company Number: 12384432

   Suite 18 Equity Chambers 249 High Street North   BH15 1DX  Poole  

                                                  United Kingdom

                            office@solcogroup.com    +44 79 44 51 52 58