100%

KREATYWNOŚĆ

100%

PROFESJONALIZM

100%

JAKOŚĆ

Spółka SOLCO została utworzona w celu łączenia najwyższej jakości usług  w  branży nowoczesnych technologii  DC & IT & PV.

SOLCO posiada doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowego biznesu IT  w całej  Europie.

Doradzamy i pomagamy w utrzymaniu najwyższego bezpieczeństwa Państwa biznesu. Projektujemy i budujemy niezawodne środowisko sieciowe.

Rozmawiamy, pytamy, uzgadniamy dbając o interes przedsiębiorcy. Doskonale rozumiemy, że firma musi przynosić zyski i optymalizować koszty , dlatego wypracowujemy korzystne kompromisy.

Bogate doświadczenie zespołu SOLCO w obsłudze klientów instytucjonalnych w wielu newralgicznych branżach charakteryzuje się bardzo praktycznym i biznesowym podejściem oraz zrozumieniem potrzeby zapewnienia profesjonalnej pomocy w branży IT. Staramy się aby nasze usługi spełniały wszystkie oczekiwania Klientów i pomagały im w bezpiecznym i skutecznym prowadzeniu projektów.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność świadczonych przez nas usług. Potrafimy zrozumieć potrzeby naszych Klientów oraz zaproponować im najlepsze, skuteczne i kompleksowe rozwiązania.

 

 

Gotowce inwestycyjne

Nasze marki własne

                         SOLCO GROUP LTD.
               Company number:  12384432
Suite 18 Equity Chambers 249 High Street North  
           BH15 1DX Poole   United Kingdom